PETYA HAKKINDA


Bir Pet Holding kuruluşu olan Club petya 74.000 m2’ lik alan üzerine kurulu 44 devremülk-apart, 61 villa, sosyal tesis ve yeşil alanları ile üye ve müşterilerine 1994 yılından itibaren Datça’ da hizmet vermektedir.

Evlerinizin büyük bir bölümü deniz manzaralı ve betonlaşmaya değil yeşil alana önem verilmiştir. Güne göz alabildiğine doğa, mükemmel deniz ve Datça manzarasıyla başlarsınız.

Club Petya’ da yer alan tesisler ve yerleşim üniteleri ideal güneş ve manzara yönlendirilmesi göz önüne alınarak inşa edilmiştir.

Gittiğim tatil beldelerinde denize ulaşmam zor diyorsanız, club petya denize sadece 5 dk. uzaklıktadır.

Deniz benim için önemli değil tesis içinde vaktimi doldurmak istiyorum diyorsanız, Club Petya’ da gün boyunca aktiviteler sürmektedir. Yarı olimpik yüzme havuzu ve snack barı, masa tenisi, bilardo, fitness center , tenis kortu, sauna, restaurant barı ile sizlerle beraber.

İçinde bulunduğum ortamın kaliteli olmasını isterim diyorsanız bir Pet Holding kuruluşu olan Club Petya eğitimli ve güleryüzlü personeli, nezih kişilerden oluşan üye ve müşteri kitlesiyle, aile sıcaklığı ortamında unutamayacağınız bir tatil geçirmeniz için hizmetlerini sürdürmektedir.

Ulaşım

PETYA Marmaris'e 75 km., Datça şehir merkezine ise yaklaşık 800 m. mesafededir. Datça'ya sefer yapan tüm otobüs ve servis araçları CLUB PETYA önünde yolcu indirip bindirmektedir.